Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ E 300 HYBRID

Се продава од: Dimitar Вчера 13:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

34 599 ЕУР

Година: 2015
Менувач: Автоматски
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Хибрид
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 300
Se prodava Mercedes E300 Hybrid Diesel, kupen od ovlasten servis na Mercedes vo Sturgardt, so 142000 km so servisna kniska i istiot moze da se proveri vo sekoj ovlasten servis na Mercedes bilo kade.
Oprema extra full, novi gumi Pireli Pireli P zero 18’ 235/40/18 i nazad 265/35/18.
Kolata e kako nova......
Bez sms i viber poraki.
Нема посетени огласи
Кон почеток