Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 206 KAKO NOV

Се продава од: Erdzan Erdzo Rifatovski 15 јул. 19:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.850 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 10 000 - 14 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 206
SE PRODAVA PEUGEOT 207 KAKO NOV, VREDI DA SE VIDI VO ISPRAVNA SOSTOJBA. TELEFON ZA KONTAKT 075 856 000 ROBERT BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток