Македонски | Shqip | English |

Peugeot 308 HDi FAP 110 -08

Се продава од: Ilija Вчера 23:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 308
Возилото не е увезувано.
Одлична состојба, второ ниво на опрема со светла внатрешност, дизел мотор 1.6 HDi 110 к.с.
Нема посетени огласи
Кон почеток