Македонски | Shqip | English |

Renault Clio 1.9 DCI

Оглас од претпријатие. Се продава од: Mirce Dooel 11 септ. 21:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 3.470 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 600 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Clio
Se prodava reno clio 1.9dti 2001 godina registrirano i servisirano klima so zelen karton mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme .1600 evra za pod info 076/610-742 Petar
Нема посетени огласи
Кон почеток