Македонски | Shqip | English |

RENAULT ESPACE

Се продава од: Stojanovski Cvetan Вчера 13:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.620 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

216 000 МКД   280 000 МКД

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Espace
Возилото е во одлична состојба. Каросериски е многу одржано. Пред скоро (1000 - 2000 км) е променет сет (потисна, друг лагер, ламела), ребраст каиш, ПК каиш, затегачи. Регистрирано е за 7 патници (6+1). Вреди да се види.
Нема посетени огласи
Кон почеток