Македонски | Shqip | English |

Renault Espace

Се продава од: Игор 17 јун. 09:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.820 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 300 ЕУР   1 500 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 0 - 4 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Espace
Renault Espace 2001 god ,dizel 2.2. dci so 7 sedista vo dobra sostojba.Cenata e za vo kes.
Mozi i zamena za gradezni materijali.Itno
Нема посетени огласи
Кон почеток