Македонски | Shqip | English |

Toyota Corolla Verso

Се продава од: Zoran 15 јул. 23:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.940 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 200 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: Corolla Verso
Redovno servisirana so set 4 zimski gumi
Нема посетени огласи
Кон почеток