Македонски | Shqip | English |

Toyota Yaris 14 D4D

Се продава од: Tomislav 16 јул. 13:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: Yaris
Registrirana do 08 2019
Servisna knishka
Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток