Македонски | Shqip | English |

Golf so servisna kniska

Се продава од: aleksandar 31 дек. 16:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
kupen od ambasada vo MK,klima,elektrika na stakla,centralno.Servisna kniska so original km,PERFEKTEN.Cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток