Македонски | Shqip | English |

VW Jetta -10

Се продава од: Abip mustafa 11 септ. 21:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 15.190 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 000 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Автоматски
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Бела
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Jetta
Bitola
Нема посетени огласи
Кон почеток