Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9tdi

Се продава од: Nikola 04 авг. 00:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
angliski tabli -desen volan
kozni sedista
Нема посетени огласи
Кон почеток