Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9 ITNO

Се продава од: Kristian 23 авг. 14:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР   2 000 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 95 000 - 99 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Za dopolnitelni informacii javete se na 075 74 88 97
Нема посетени огласи
Кон почеток