Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 2.0 HIGHLINE TDI -15

Се продава од: Passat Денес 16:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

23 600 ЕУР

Година: 2015
Менувач: Автоматски
Километража: 95 000 - 99 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
VW Passat TDI со 190кс купен од BIS Auto Bitola. Возилото е купено во 2015 Ноември. Прв сопственик, фул Highline пакет, со редовен сервис.
Возилото има лед фарови, бандажи, сензори за паркирање со парк пилот, coming home, living home, команди на волан, тач екран, автоматски менувач. Возилото има 4 нови летни, и 4 нови зимски гуми. Регистрирано е до 2019 Ноември со зелен картон.
Нема посетени огласи
Кон почеток