Македонски | Shqip | English |

VOLVO S60 D5

Се продава од: Delco 22 авг. 08:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Volvo
Модел: S60
KOLATA SE PRODAVA IMA OPREMA;;BORD KOMJUTER;KLIMA DVZONSKA,ELEKTRIKA NA SITE STAKLA,GREJACI NA SEDISTA,SIBRDAH,BRISACI NA FAROVI REGISTRACIJA DO NOVEMBAR 2019 GOD,I DRUGA OPREMA .
Нема посетени огласи
Кон почеток