Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ ATEGO 8.16 FURGON -09g SILJANOVSKI

Оглас од претпријатие. Се продава од: Siljanovski 02 јун. 01:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Битола
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Atego
MERCEDES-BENZ ATEGO
8.16 EURO 5
RACEN MENUVAC
DONESENO SO VOZENJE OD GERMANIJA
GOD.NA PROIZV. 2009 GOD
POM.KM 356.000 ORGINALNI
SITE 6 GUMI 80%
DOLZINA NA FURGON 6.20
DOZVOLENA NOSIVOST 2400 KG
SO HIDRAULICNA RAMPA-LIFT
PLATENI DAVACKI DO REG
CENA + DDV
Нема посетени огласи
Кон почеток