Македонски | Shqip | English |

Ford Transit -08

Се продава од: Igor 12 септ. 09:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Локација: Битола
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Ford
Модел: Transit
Ford Transit 2008g.

Нема посетени огласи
Кон почеток