Македонски | Shqip | English |

MERCEDES VITO 109 CDI -09 G SILJANOVSKI

Оглас од претпријатие. Се продава од: Siljanovski Денес 09:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 12.150 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 600 ЕУР

Локација: Битола
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Vito

ODLICNA SOSTOJBA 2009 GODINA
KOMANDI NA VOLAN
POMINATI 202 000 KM
RACEN MENUVAC 6 BRZINI
EURO KUKA ATESTIRANA
CENA +DDV
Нема посетени огласи
Кон почеток