Македонски | Shqip | English |

Horizontalna kosacka 120cm MinosAgri EKSTRA CENA

Оглас од претпријатие. Се продава од: ХЕМОМЕТАЛ Денес 16:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 1.580 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

730 ЕУР

Локација: Битола
Возила : Приклучни машини
Чистење на стара залиха
Косачката е екстра квалитет произведена од Минос Агри Турција,
нова, не е користена
Работна зафатнина 115 см
Вкупна ширина 128 см
Вкупна должина 155 см
Број на ножеви 2
Вкупна тежина 200 кг
Потребна снага на трактор 35-40 КС
Нема посетени огласи
Кон почеток