Македонски | Shqip | English |

PRSKACKA PUMPA 200 LITRA

Се продава од: Valentin 03 авг. 13:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 499 МКД

Локација: Битола
Возила : Приклучни машини
070817597
070817597

PRSKACKA PUMPA
200 LITRA
ZA VODA
DOBRA SOSTOJBA
CENA 13.499 DENARI FIKSNO Bez pazar
070817597
070817597
Нема посетени огласи
Кон почеток