Македонски | Shqip | English |

DVA TRAKTORI I DVE NISKI PRIKOLKI

Се продава од: Љупчо Денес 14:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Битола
Возила : Трактори
Марка: IMT
Модел: 539
Се продаваат два трактори во одлична состојба. Едниот е ИМГ 539, а другиот ГОЛДОНИ 3455.
ИСТО ТАКА ПРОДАВАМ И ОПРЕМА
Плугови голдони и плугови београдски
Тањирача
Прскалица и
Две ниски приколки со димензии 3500х1220 и 3550х1380
Ги продавам и одделно.
Цена по договор на телефон 071318306
Нема посетени огласи
Кон почеток