Македонски | Shqip | English |

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

Се продава од: Јованка Вчера 15:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 78 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Битола
Куќа со двор, 230 м2
Куќата е со дневна, кујна, две спални соби и тоалет и плус една дополнителна просторија на приземје.
А во дворот има и шупа со две простории.
Баир, Битола
Има простор за преговарање за цената.
Нема посетени огласи
Кон почеток