Македонски | Shqip | English |

Kuka so gradina vo Bitola

Се продава од: Biljana Ilioska 18 јул. 01:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Површина: 2200 m2
Број на спратови: Приземје
Греење: Дрва
Локација: Битола
Се продава куќа и дворно место во село Црнобуки - на 10 км од Битола, комплет површина 2200 м2.
Цена по договор
Телефон - 075/885-878. 076/501-117
Нема посетени огласи
Кон почеток