Македонски | Shqip | English |

Kuka sprat od kuka na ul N.N. Borce br 24

Се продава од: Томе 23 авг. 12:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 10
Адреса: Наум Наумовски Борче бр. 24
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Струја
Локација: Битола
Куќата има приземје (90м2), спрат (90м2), подрум (20м2), четири засебни соби (по15м2) кои не се во склоп на куќата, секоја опремена со кујна и купатило (погодни за издавање), гаража, уреден двор.
Куќата е со два влезови од две улици и може
да живеат две фамилии засебно. Постои можност да се продава само приземјето со сопствен двор и посебен влез.
Цена по договор
контакт тел. 070323233 Томе
Нема посетени огласи
Кон почеток