Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Centar na Bitola do crkvata Sv Petka

Се продава од: Славјанка Вчера 18:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
Адреса: Ул. Кичево бр.17
Површина: 117 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Нема
Локација: Битола
Куќа на два спрата, 117 м2 корисна површина + 60 м2 двор.Куќата располага со 2 спални, 2 купатила и кујна + трпезарија. Изградена е 2003 година со 2 бетонски плочи - за надградба за уште 1 спрат со маркица. Куќата поседува електрични панели за греење. Модерно наместена.

Куќата се издава и под кирија.

Нема посетени огласи
Кон почеток