Македонски | Shqip | English |

Kuka vo selo Rastani

Се продава од: Vasko 12 јул. 19:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

27 500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90 m2
Број на спратови: 2 спрат
За живеалиштето: Паркинг простор / Гаража, Шпорет / Камин
Греење: Дрва
Локација: Битола
Se prodava kukja vo selo Rastani bitola, so dva tri pomoshni objekti vizba I letna kujna, garaza, dvorno mesto Celo Okolu 530 m2 cena na lice mesto.
Нема посетени огласи
Кон почеток