Македонски | Shqip | English |

NEVSELENA KUKA NOVOGRADBA VO BITOLA

Се продава од: Марина 19 авг. 21:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 6
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Нема
Локација: Битола
Куќата е невселена новоградба во близина на центарот на градот.
Ул.Димитар Влахов бр.41
Приземје - деловен простор 70м2
Кат 86,5м2
Поткровје 8ом2
балкони 3
Вкупна корисна површина 236,5м2, двор 240м2 и помошни простории во двор.
Нема посетени огласи
Кон почеток