Македонски | Shqip | English |

POD PAZAR KUKA PARNO SUTEREN KAT POTKROVJE DVOR

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 11 септ. 18:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

65 000 ЕУР

Број на соби: 8
Адреса: ПОД ПАЗАРОТ
Површина: 120 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Струја
Локација: Битола
К2090, ПОД ПАЗАРОТ, ОДЛИЧНА ПЛАНСКА КУЌА СО ПАРНО ГРЕЕЊЕ, СО АРМИРАНО БЕТОНСКА КОНСТРУКЦИЈА,
СУТЕРЕН: ДНЕВНА, ТРПЕЗАРИЈА И КУЈНА, ПОСЕБНА СПАЛНА СОБА, ОСТАВА, КУПАТИЛО
ПРВ КАТ: ДНЕВНА ТРПЕЗАРИЈА И КУЈНА СО ПРЕКРАСНА ТЕРАСА, ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, ТОАЛЕТ, МЕРМЕРНИ СКАЛИ И
ПОТКРОВЈЕ, ПОКРИЕНО, МАЛТЕРИСАНО, СО ИЗОЛАЦИЈА, ДОНЕСЕН ПАРКЕТ (НЕМОНТИРАН) , ДОНЕСЕНА ВОДА И СТРУЈА,
СЕКОЈ КАТ ПО 60 М2 КОРИСНА ПОВРШИНА + ПОМОШЕН ОБЈЕКТ ВО ДВОРОТ ОД 20 М2 И ДВОРНО МЕСТО ОД ОКОЛУ 180 М2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток