Македонски | Shqip | English |

Vila so plac od 600m2 vo s Bistrica

Се продава од: Игор Денес 18:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

7 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Адреса: с.Бистрица
Површина: 48 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Друго
Локација: Битола
Се продава вила со плац од 600 м2 во с.Бистрица Битола веднаш зад ресторанот на Кубурот . Куќата е приземје и спрат со документи ,има струја, приклучок кон водовод , тврда градба е ,I треба реновирање.Нема тоалет но има место оставено за тоалет.
Нема посетени огласи
Кон почеток