Македонски | Shqip | English |

Gradezno zemjiste

Се продава од: Mimoza 12 јул. 13:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

15 ЕУР

Површина: 1420 m2
Локација: Битола
Се продава градежно земјиште од 1420 м2 во с.Трново зад училиштето.
Можи да се дели на делови.
Цена 15 еур за м2.
Нема посетени огласи
Кон почеток