Македонски | Shqip | English |

Mesto plac

Се продава од: Vasko 12 јул. 19:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 300 m2
Локација: Битола
Se prodava mesto od Okolu 300 m2 gorno Orizari Posle ucilisteto na 200 metra od leva strana, nad skoloto odma stariot pat za krklino Sho vodi Posle poslednata kukja , cena po DOGOVOR a Mozi trampa za vozilo od 2007 Godina
Нема посетени огласи
Кон почеток