Македонски | Shqip | English |

EKSTRA CENTAR NOV STAN 1KAT BALKON PODRUM PARKING

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 04 јул. 11:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

48 900 ЕУР   55 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Адреса: ЦЕНТАР
Површина: 60 m2
Локација: Битола
2-1398, ЦЕНТАР, НОВ НЕВСЕЛЕН СОНЧЕВ СТАН НА ПРВ КАТ, 60М2 КОРИСНА ПОВРШИНА + БАЛКОН 2М2 + ПОДРУМ ОД 5 М2, СО ВГРАДЕН ПЛАКАР ВО СПАЛНАТА СОБА, СО ВГРАДЕНА КУЈНА, ЛУСТЕРИ, ПОРТМОНТО ВО САЛОНОТ, КУПАТИЛО СО МОДЕРНА ТУШ КАБИНА, КЛИМАТИЗЕР ВО ДНЕВНАТА СОБА,
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток