Македонски | Shqip | English |

Garsonjera na odlicna lokacija vo Bitola

Се продава од: Никола 23 авг. 11:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 1
Адреса: Брегалничка 3
Површина: 42 m2
Локација: Битола
Се продава светла и пространа, комплетно опремена гарсоњера на одлична локација во населбата Јени Маале во Битола (само 5 мин. пешачење до Старата Чаршија). Просторот се наоѓа во поткровје и располага со посебен влез, дневен престој со кујна, купатило и балкон. Опремен е со голем брачен кревет, фотеља на спуштање, гардеробен ормар, фиоки, кабелска, телевизор, маса за јадење, мини шпорет, фрижидер, клима уред. Гарсоњерата има одлична изолација и целосно нова водоводна инсталација.
Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток