Македонски | Shqip | English |

KAJ PARK DRVEN PAZAR 1 KAT PARNO SOLARNA DVOR

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 11 септ. 18:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Адреса: КАЈ ПАРКОТ НАД ДРВЕН ПАЗАР
Површина: 88 m2
Локација: Битола
4-165, ВО БЛИЗИНА НА ГОРНИОТ ПАРК (ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ) СЕ ПРОДАВА ОДРЖАН, ВНАТРЕШНО РЕНОВИРАН ГОРЕН КАТ ОД КУЌА СО ПОСЕБЕН ВЛЕЗ, СО ПАРНО ГРЕЕЊЕ И СО ГРЕЕЊЕ НА СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА СО КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 88 М2 +20М2 ПОМОШНИ ПРОСТОРИИ ВО СУТЕРЕНОТ И ДВОРНО МЕСТО ОКОЛУ 60 М2. ИЛИ МОЖИ ЗАМЕНА ЗА ЕДНОСОБЕН СТАН НА ПОНИЗОК КАТ И ДОПЛАТА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток