Македонски | Shqip | English |

Namesten stan vo Stara Bolnica Bitola

Се продава од: Marija 19 авг. 22:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Површина: 66 m2
Локација: Битола
Станот е на одлична локација со панорамски поглед на целиот град, во населба Стара Болница. Истиот има целосно нова дограма со термо и звучна изолација.

Станот е 66 m2 и има дневна соба, трпезарија, кујна, голема спална соба, мала спална соба (детска соба), бања, дополнителен тоалет, 2 ходници, 2 тераси и визба.

Во секоја соба има вградени плакари, вклучувајќи и во ходникот. Станот е целосно опремен со мебел, плазма ТВ, surround sound систем, машина за перење, машина за садови, а во бањата има и вграден бојлер од 80 литри и голема туш кабина.

Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток