Македонски | Shqip | English |

NEDOPIRLIVI KAT90+20m2 SUTEREN 60m2 DVOR 160m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 11 септ. 11:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

75 555 ЕУР

Број на соби: 9
Адреса: НЕДОПИРЛИВИ
Површина: 150 m2
Локација: Битола
К1912,НЕДОПИРЛИВИ,
СУТЕРЕН 59 М2 (СТАН ОД 45М2 + ГАРАЖА ОД 14М2) +
ПРВ КАТ ОД 90 М2 СО 3 СПАЛНИ СОБИ И ТЕРАСИ ОД 20 М2,СО ПОСЕБЕН ВЛЕЗ , СО 3 АБ ПЛОЧИ И МОЖНОСТ ЗА ПОТКРОВЈЕ ОД 45М2, СО ПАРНО ГРЕЕЊЕ
ДВОРНО МЕСТО ОД 160М2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток