Македонски | Shqip | English |

OPREMEN RENOVIRAN STAN 37+4+3М2

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 11 септ. 17:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

34 300 ЕУР

Број на соби: 1,5
Адреса: ОБЛАСТА
Површина: 41 m2
Локација: Битола
1-860, ВО ОБЛАСТА , СЕ ПРОДАВА МОДЕРНО ОПРЕМЕН НОВ СТАН, 37М2 + БАЛКОН ОД 4 М2 КОЈ Е ПРЕНАМЕНЕТ ВО СТАНБЕН ПРОСТОР, ПОДРУМ ОД 3М2, СО ОДДЕЛЕНА СПАЛНА СОБА,
ВО КОЈ Е ЖИВЕЕНО САМО 1 ГОДИНА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток