Македонски | Shqip | English |

Stan kompletno opremen vo Bitola

Се продава од: Elizabeta Popova Ramova Вчера 15:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

76 000 ЕУР

Број на соби: 8
Адреса: Иван Милутиновиќ бр.92/19
Површина: 126 m2
Локација: Битола
Се продава стан на две нивоа, комплетно опремен, со двојна изолација на кровна конструкција, 3 спални, 2 купатила, ролетни, пвц дограма, градба 2010, во одлична состојба со сите електрични апарати.
Нема посетени огласи
Кон почеток