Македонски | Shqip | English |

GOTOVI STANOVI I DELOVEN PROSTOR

Се продава од: Љупчо 10 авг. 17:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

750 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: ул ,,13ти јули,, бр.12 ,Битола / Декорпод
Површина: 80 m2
Локација: Битола
ПРОДАЖБА НА ГОТОВИ СТАНОВИ И ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

ЛОКАЦИЈА - ул.,,13ти јули,, бр.12 , Битола / Декорпод

Цени: 640 – 750е/м2

ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ!

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 900м2 (можност за продажба или изнајмување)

ЛИФТ И ПОДЗЕМЕН ПАРКИНГ ВО СКЕОЈА ОД ЛАМЕЛИТЕ!

ПРЕСОСТАНАТИ СЛОБОДНИ СТАНОВИ:

Kатови:

Двособен стан од 55.26м2 / слободен на II, III, IV KAT / Ламлеа 1
Трособен стан од 79.70м2 / слободен на I и III КАТ / Ламела 2
Трособен стан од 84.59м2 / слободен на I КАТ / Ламела 3

Поткровје:

Станови (двособни и трособни ) од 40 м2 – 70 м2

Контакт: 075248982

Станбено деловниот објект ВИЗУРА претставува современ архитектонски објект за граѓани кој што сакаат урбан, модерен и мирен живот.Новиот станбено деловен објект ВИЗУРА се наоѓа во непосредна близина од трговскиот центар ,,Кеопс,, и ,,Реонскиот пазар,,.

Богатството во самата локација се гледа во повеќе сегменти. Има лесен пешачки и автомобилски пристап, но објектот не е директно поставен на некоја од главите сообрајќајници во градот Битола со што се овозможува тивок, безбеден и мирен живот на станарите.

ГРАДБА

Станбено деловниот објект ВИЗУРА се состои од три меѓусебно поврзани ламели кои што заедно оформуваат една целина. Објекот висински се развива со:

- две подземни нивоа гаражи / визби (пристап со лифт и скали)
- приземје - деловен простор

FB профил : Vizura Home
Нема посетени огласи
Кон почеток