Македонски | Shqip | English |

STAN 60 M2 NA VTORI SPRAT ITNO

Се продава од: Vangel 12 јун. 21:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Површина: 60 m2
Локација: Битола
HITNO SE PRODAVA STAN 60 M2 NA VTORI SPRAT NASELBA "REMO" BITOLA CENA PO DOGOVOR TEL ZA KONTAKT I VIBER BR 070 339 068 I TEL 076 485 707
Нема посетени огласи
Кон почеток