Македонски | Shqip | English |

Vikendica so lozje vo Bitola itno i povolno

Се продава од: Nikola Денес 13:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 2500 m2
Локација: Битола
Vikendica so lozje na placot Ima I voda I struja Od sistemot strezevo
Нема посетени огласи
Кон почеток