Македонски | Shqip | English |

Vila vo Nizepole 150m2 ITNO

Се продава од: Goce Georgievski 23 авг. 01:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Nizepole
Површина: 150 m2
Локација: Битола
Се продава 150 m2 Вила vo Нижеполе на одлична локацијаesto одма до главниот пат, под Брао чешма.

600m2 плац 150m2 куќа m2 на 2 спрата + 30m2 подрум 30m2.
располага со голема дневна со кујна, 3 спални, 1 детска, ,1 големо и i 1 помошно купатило и 1 помала соба.

Во дворот има летниковец со скара и фурна.

Цената е поволна e и по договор.
Дајре предлог цена.
Информации на
070-332-322
Нема посетени огласи
Кон почеток