Македонски | Shqip | English |

Bandazi 18 245/40

Се продава од: alajdin jakuposki 27 јун. 19:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.190 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

550 ЕУР

Локација: Могила, Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
5 bandazi 18 245/40 so se gumi
Нема посетени огласи
Кон почеток