Македонски | Shqip | English |

FIAT PUNTO 1.9 JTD

Се продава од: Martin Вчера 20:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.120 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 900 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 20 000 - 24 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Новаци, Битола
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Punto
Se prodava fiat punto 1.9jtd
Servisirana komletna cela
Rebrasti so vodna puma i zategac
Pk kais so site roleri i zategac
Site filtri centrirana
Klima napolneta
4novi gumi m+s
Kolava e vo top forma so garamcija vredi dase vidi samo za seriozzni kupivaci javetese na 078205133
Potrosuvacka 5litri so garancijaaa
Нема посетени огласи
Кон почеток