Македонски | Shqip | English |

Masina za sienje

Се продава од: Anastasia 15 апр. 14:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Дебар
Се продават машини за шиење во добра форма, една нова, а другите добро зачувани. Цена по договор. Се надевам на успешна соработка.
Лице за контакт: Анастасија
Телефон: 075 245 791
Нема посетени огласи
Кон почеток