Македонски | Shqip | English |

Masini za sienje

Се продава од: Finansii 16 апр. 19:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Дебар
Се продават машини за шиење во одлична форма, една Jukon нова и други 3 добро зачувани. Се надевам на успешна соработка.Лице за контакт:Анастасија; Телефон: 075-245-791.
Нема посетени огласи
Кон почеток