Македонски | Shqip | English |

Metalni stolici

Се продава од: Drilon 14 мај 14:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

35 ЕУР

Локација: Дебар
Опрема : Маси и Столици
Se prodavaat 20 metalni stolici.

- Koristeni samo 2 godini
- Vo mnogu dobra sostojba
- 50% od originalna nabavana cena

Za cela kolicina, cena 30 EUR x 20 = 600 EUR.

Ako ste interesirani i za masite, tie se metalni so dimenzii 75 x 130 cm. Poveke info na tel.
Нема посетени огласи
Кон почеток