Македонски | Shqip | English |

IPTV 8000 Kanala FHD

Се продава од: Premium IPTV Денес 10:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Дебар
Производи : Опрема за сателитска телевизија
- HdIptv Premium 8000 Fhd-Hd канали

- Целосно пакет канали на Балканот на Европа и на остатокот од светот

- Fhd-Hd квалитет на канал резолуција

- Премиум понуда на спортски канали

- Видеотека 5600 Филмови + Музика

- 100% без запирање или цртање на сликата

- Epg покажува распоред на канал

- Андроид апликации + Најави

- Квалитетот и стабилноста на листата се загарантирани

- Поддршка на корисниците 24/7

- Слободен 24-часовен тест

- Проверете го квалитетот на нашата понуда

- Нашите цени

- 3 месеци = 20 €
- 6 месеци = 40 €
- 12 месеци = 60 €

- Плаќања добиваат Преко -

- Paypal -
- Skrill -
- Western Union -

- Барајте бесплатна тест линија на е-пошта

[email protected]

Нема посетени огласи
Кон почеток