Македонски | Shqip | English |

Krzno i metraza na golemo

Се продава од: Bekim Fetahu 22 мар. 13:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Дебар
Производи : Облека и Текстил
prodavam na golemo i malo sinteticno krzno.....vidi slika. cena po dogovor!
kotakten telefon 077650614 Beci, Debar
Нема посетени огласи
Кон почеток