Македонски | Shqip | English |

Aparat za sladoled Carpigjani

Се продава од: Astrit Sulejmani 27 мар. 15:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Дебар
Производи : За Ресторани и Кафулиња
se prodava aparat za sladoled -carpigjani
aparatot e ureden i spremen za sezona
aparati eshte ne regull dhe i gateshem per sezonen
cena - cmimi - 1500 eur.
Нема посетени огласи
Кон почеток