Македонски | Shqip | English |

Trek Marlin 5-2016 29"

Се продава од: Sabri 10 фев. 18:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 2.040 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

265 ЕУР

Локација: Дебар
: Велосипеди
Марка: Trek
Модел: Moutain Track
Trek Marlin 5-2016 29" 21 brzini
gurtni novi, gumi novi bontrager
kupen od bikestop so kniga
se mu e shimano
mnogu zacuvena
Нема посетени огласи
Кон почеток